Zapoznaj się z poniższymi informacjami. Dowiesz się czym możemy Ci służyć, jak działa nasz portal i dlaczego warto szukać u nas.
Jak to działa ?

POLISOWO.PL - nasza misja.

W jednym zdaniu : wyszukujemy oferty ubezpieczeniowe zgodnie z Twoimi wymaganiami - Ty wybierasz najlepszą ofertę dla siebie, a my i kontaktujemy Cię z wybranym przez Ciebie agentem, który zapewni profesjonalną obsługę i doradztwo.

Dzięki nam w ciągu kilku minut :
+ wyszukasz szeroką listę ofert ubezpieczenia Twojego samochodu ;
+ wybierzesz ofertę, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom i możliwościom finansowym ;
+ wybierzesz agenta, który sprzeda Ci polisę w oparciu o tę ofertę ;
+ my przekażemy agentowi kontakt do Ciebie, aby omówił z Tobą szczegóły oferty ;
+ uzgodnisz z agentem najdogodniejszą formę przekazania polisy i opłacenia składki.

Kim jesteśmy ?

Polisowo.pl nie jest pośrednikiem ubezpieczeniowym. Jesteśmy wyszukiwarką ubezpieczeń.
Portal powstał, aby osobom poszukującym ubezpieczenia w sieci ułatwić odnalezienie najlepszej możliwej oferty i wskazać listę agentów ubezpieczeniowych - profesjonalistów, którzy sprzedadzą polisę i będą służyli radą i pomocą również w trakcie jej obowiązywania. W naszym portalu swoje wizytówki mają wyłącznie sprawdzeni i doświadczeni sprzedawcy.
Macie Państwo okazję korzystać z jedynego narzędzia w polskim internecie które w ciągu kilku sekund przedstawi kilka tysięcy ofert ubezpieczeniowych i pomoże wybrać tę najwłaściwszą. Działamy jak każda wyszukiwarka - jednak w zakresie wyszukiwania ubezpieczeń konkurencji nie mamy żadnej.
Co najważniejsze dla użytkowników - jesteśmy do Waszej dyspozycji BEZPŁATNIE.

Jakie ubezpieczenia możemy dla Ciebie wyszukać ?

Wyszukiwarka działa obecnie w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych OC/AC/NW.
Prezentujemy oferty agentów, którzy mają pełnomocnictwa do obsługi następujących zakłądów ubezpieczeniowych :

1. ALLIANZ 9. MTU
2. BENEFIA 10. POCZTOWE
3. COMPENSA 11. PTU
4. CONCORDIA 12. PZM
5. GENERALI 13. PZU
6. HDI 14. TUW
7. HESTIA 15. UNIQA
8. INTERRISK 16. WARTA

Jesteśmy jedynym miejscem w internecie, w którym uzyskacie oferty 16 zakładów ubezpieczeniowych i jednym z nielicznych, które nie prezentują oferty firm DIRECT.

Jak skorzystać z wyszukiwarki ?

Krok 1. - wypełnij formularz
Krok 2. - wybierz ofertę
Krok 3. - wybierz agenta, który ma się z Tobą skontaktować.

KROK 1. Wypełnianie formularza.

Warunkiem koniecznym do wyszukania oferty ubezpieczeniowej jest wypełnienie formularza zgodnie ze stanem faktycznym oraz zapisami w dowodzie rejestrracyjnym Twojego pojazdu. Od jakości wprowadzonych danych zależą wysokości składek w ofertach, które dla Ciebie wyszukamy.

Dlaczego tak dużo pól do wypełnienia ?

Na kwotę składki ubezpieczeniowej każdego pojazdu ma wpływ szereg czynników związanych zarówno z właścicielami pojazdu, użytkownikami jak i samym pojazdem. W celu precyzyjnego wyszukania oferty, które będą odpowiadały Twojemu przypadkowi ubezpieczeniowemu musimy zadać te pytania. Liczbę pytań ograniczyliśmy do minimum.

KROK 2. Wybierz ofertę.

Po kliknięciu na przycisk "Rozpocznij wyszukiwanie" portal w ciągu kilku-kilkunastu sekund pokaże tabelę wyników. W zależności od wporwadzonych danych - ofert może być od kilkuset do kilku tysięcy. Standardowo oferty są uporządkowane w kolejności - od NAJTAŃSZEJ CENOWO do NAJDROŻSZEJ.

Po co pokazujemy tak wiele ofert ?

Zasadą wyszukiwarki jest możliwie pełne przejrzenie wszystkich opcji i zaprezentowanie tych, które spełaniją zadane kryteria. Nasza wyszukiwarka nie dość że znajduje oferty różnych towarzystw, to jeszcze potrafi połączyć je w pary a nawet trójki - tak aby wybór cenowy i zakresu ubezpieczenia był najszerszy. Poniżej podpowiadamy jak szybko znaleźć tę najwłaściwszą ofertę spośród odnalezionych tysięcy. To naprawdę jest proste.

Jak wybrać ofertę ?

Jeżeli interesuje Ciebie wyłącznie cena - to masz najtańsze oferty na początku tabeli.
Jeżeli natomiast jesteś zainteresowany/na zakresem ochrony to wybierze z listy [Ułóż oferty : od najszerszego zakresu ub.]. W ten sposób na początku listy poijawią się oferty ubezpieczeniowe, które w zakresie AC gwarantują Ci najszerszą ochronę.
W przypadku natomiast gdy chcesz dopasować ofertę do swoich potrzeb - rozwiń zakładkę [WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE] i tam masz możlwość zaznaczenia konkretnie :
1. jakie opcje Ciebie interesują ;
2. jakie zakłady ubezpieczeń preferujesz ;
3. oferty którego konkretnie agenta chcesz poznać (to w sytuacji gdy masz swojego agenta, a on będzie miał swoją wizytówkę na naszym portalu).

Umiejętnie wykorzystując [WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE] szybko zmniejszysz liczbę ofert do kilkunastu, z których łatwo będzie wybrać tę najodpowiedniejszą.

Jeżeli wybierzesz już odpowiednią ofertę to po prostu na nią KLIKNIJ myszką - przejdziesz do przejrzenia szczegółów oferty i wyboru agenta.


KROK 3. Wybierz agenta, który ma się z Tobą skontaktować.

Po kliknięciu w wybraną ofertę - otwiera się nowa zakładka Twojej przeglądarki i masz możliwość :
1. obejrzenia szczegółów oferty - na górnym białym polu ;
2. wyboru agenta z listy dostępnych, który sięz Tobą skontaktuje.

Co to są szczegóły oferty ?

Jest to opis ryzyk wchodzących w skład oferty i wyszczególnienie poszczególnych den. Pamiętaj że w danej ofercie ryzyka są sprzedawane ŁĄCZNIE i rezygnacja z jednego z nich na pewno zmieni cenę końcową. Każde ryzyko OC/AC/NW można po naciśnięciu przycisku [] rozwinąć i obejrzeć sposób kalkulacji składki, zastosowane zniżki oraz informacje dodatkowe, które czasami pojawiają się przy szczególnie szerokim lub wąskim zakresie ochrony.
Proszę jednak pamiętać, że nie przedstawiamy w wyszukiwarce Ogólnych Warunków Ubezpieczeń AC/NW. Można do nich zajrzeć klikając link po ofertą.

Jak wybrać agenta ?

Wyboru agenta, który ma się z Tobą skontaktować w sprawie oferty dokonujesz na dolnym panelu "Gdzie kupić".
Po lewej stronie jest lista odnalezionych w naszej bazie agentów, a po prawej mapa z zaznaczonymi biurami. Agenci pojawiają się w kolejności odległości od wskazanego przez Ciebie punktu.
Standardowo - punktem początkowym jest kod pocztowy który został wpisany w pole [Kod] przy rozpoczęciu wyszukiwania. Jeżeli bliżej Ci jest z innego miejsca - wystarczy w polu [Najbliżej tego adresu:] wpisać inny kod pocztowy oraz miejscowość. Aby wybrać agenta, możesz również klknąć na znacznik na mapie.

Po wybraniu agenta - zostaniesz poproszony/a o dane kontaktowe (telefon, e-mail). Oferta zostaje przesłana do wskazanego agenta, a on - skontaktuje się z Tobą niezwłocznie. Naturalnie kontakt niezwłoczny może być tylko w godzinach jego pracy - będą one wyświetlone na ekranie.regulamin | porady | polityka prywatności | dla agenta | polisowo sp z o.o. | archiwum